Chodov 357 35

maraton.2013.sak@gmail.com

Karlovarský půlmaraton jsme si užili.

26.05.2013 07:59

První ročník Karlovarského půlmaratonu je za námi. Předpověď počasí naštěstí úplně nevyšla a po přeháňce hodinu před startem závodu bylo na samotný závod relativně slušně. Trochu chladněji, ale bez deště a hlavně bez většího větru.

Atmosféra závodu byla skvělá, diváci povzbuzovali na celé trati, kolonáda byla doslova plná.

Z našeho týmu se na start závodu postavili kromě Martina Střelce všichni, doplnil nás Jakub Stehno při své půlmaratonské premiéře.

Podle očekávání nejrychleji z nás běžel Jirka Folvarčík - zaběhl čas 1:21:03 hodiny a skončil na celkovém 26. místě. Na 67. místě skončil časem 1:28:30 Martin Horváth, Míla Zítka skončil na 312. místě časem 1:43:03 (v kategorii nad 50 let 22.místo z 62 účastníků) , Lukáš Kopecký, v závěru s bolavým lýtkem, doběhl kousek za Mílou v čase 1:43:47 na 334. místě.

Závod nám ukázal, že příprava na hlavní letošní cíl - Berlín - probíhá úspěšně. Závod jsme důkladně zanalizovali na pozávodní party v hotelu Thermal.

Foto ze závodů od Milana Zítky najdete v galerii zde.