Běžci ŠAKu Chodov a maratonské tratě

ŠAK Chodov Maraton Team

Atletický klub ŠAK Chodov
Husova 1094,
Chodov 357 35

maraton.2013.sak@gmail.com

Kalendář akcí

Dvořákovy okruhy

21.08.2016 17:00
Běh v lázeňských lesích na testovacím okruhu trenéra Oldy Dvořáka. Závod v délce 6,4 km - dva okruhy v lázeňských lesích. Start je u vyhlídky nad závodištěm ( přístup od KV Areny nebo od zastávky v Doubí ). Běží se dva 3,2km dlouhé okruhy po asfaltových a lesních pevných cestách, v každém okruhu...

CHODOVSKÁ VLEČKA

27.08.2016 17:00
CHODOVSKÁ VLEČKA   Co to je?  Název nového závodu v Chodově, který bude mít svou premiéru v sobotu 27. srpna v podvečer.  Závod se bude konat v okolí areálu Bílá voda v Chodově, budou vypsané kategorie od předškoláků (100m) po dospělé (10 km ). Závod za...
Večerní ávod ze série RunCzech - běh žen na 5 km startuje v 18:00 hodin, běh na 10 km v 19:30. Závodů se zúčastníme po roce, tentokrát ve větším počtu.
Poslední z letošních závodů série RunCzech se běží na trati v centru Ústí nad Labem, s průběhem chemičkou, několika přeběhy řeky Labe. Řadíme ho mezi nejtěžší závody této série. Snad se letoš podaří konečně zaběhnout slušný čas. Závod běží z naší skupiny Míla a Tomáš.
Klasický lesní kros zařazený do ligy běžců Karlovarského kraje.  Závod v lesních partiích nad Bečovem vyniká svým stoupáním v první polovině závodu. Příjemná atmosféra v cíli dá zapomenou na trápení při tomto výběhu.
Nejstarší nepřetržitě běhaný závod na světě - u toho samozřejmě nemůžeme chybět. Tradiční desítka s výběhem na obávaný kopec Tábor a cílem na Žižkově. Zúčastníme se v hojném počtu.
Poslední letošní závod v domácím prostředí.  Kratší kros se startem a cílem na našem stadionu, s obávaným výběhem Smolnického kopce.

Podporují nás

Podporují nás

12.06.2014 21:58
ŠAK Chodov atletický klub MZ-SPORT - služby pro sportovce