Chodov 357 35

maraton.2013.sak@gmail.com

V Bečově bereme dvakrát bronz

19.09.2016 06:51

Dalším závodem HOPR běžecké ligy Karlovarského kraje byl 63. ročník Běhu kolem tří rybníků v Bečově.

Zúčastnila se ho šestice našich závodníků. Náročný závod v délce 6730m, který vede první téměř 3 km výhradně do kopce a potom v terénu a po lesních cestách zase dolů. Seběh byl letos náročnější díky vytrvalému dešti, loužím, rozmáčenému terénu a v samotném závěru kluzké trávě.

Mája Hanzálková i přes pád právě v závěrečném úseku dokázala obsadit mezi ženami 35-44 let třetí místo, když dosáhla času 39:31 minuty.

Na třetím místě v kategorii 50-59 let skončil Míla Zítka časem 34:20 minuty.

Nejrychlejšího času podle očekávání dosáhl Martin Horváth - 27:52 minuty stačilo na páté místo v hlavní kategorii mužů.

Václav Vachrlon skončil na 13. místě v hlavní kategorii, čas 33:41 minuty, časem 34:07 minuty na stejném místě v kategorii mužů 40-49 let byl Pavel Simeth a o místo za ním Tomáš Lang - čas 36:13 minuty.

Mája a Míla, dobře rozběhlí po sobotním půlmaratonu, tak brali z ruky paní starostky Halákové bronz.

Za týden nás můžete kompletní skupinu vidět na Běchovicích.