Chodov 357 35

maraton.2013.sak@gmail.com

ŠAK Chodov a HOPR běžecká liga 2021

21.11.2021 17:24

I v roce 2021 se konala HOPR běžecká liga Karlovarského kraje. Do seriálu závodů v kraji a blízkém okolí bylo zařazeno 25 závodů včetně 3 závodů v Chodově, 42 bodů se dalo získat uběhnutím maratonu.

¨

Naše závodníky letos najdeme ve všech kategoriích.

Nejlepšího umístění dosáhl Tomáš Lang. Skončil na 4. místě v kategorii mužů 40-49 let a získal ve 23 závodech 257 bodů.

V kategorii mužů nad 50 let získal 5. místo Jirka Valjent se 165 body za 10 závodů a maraton, 7. místo bere Miloslav Zítka za 154 bodů ve 13 závodech a maratonu.

V kategorii žen nad 35 let máme na 6. místě Hanku Heiserovou se 128 body z 11 závodů a maratonu.

V kategorii žen do 34 let obsadila 7. místo Adéla Nosková se 79 body z 6 závodů.

V kategorii mužů do 39 let obsadil 18. místo nováček Robert Košek. Získal v 10 závodech 47 bodů.

V soutěži 40 týmů pak naše A družstvo ve složení H.Heiserová, T. Lang, J. Valjent získalo 7. místo, B družstvo ve složení A.Nosková, M. Zítka a R. Košek skončilo na 13. místě.

Kompletní výsledky HOPR ligy za rok 2021 najdete zde.

Nový ročník HOPR běžecké ligy startuje 1. ledna 2022 Novoročním během do Svatošských skal v Karlových Varech.

Vybavení pro svůj běh za výborné ceny (a do 29.11. se slevou BLACK FRIDAY) najdete v e-shopu TOP4RUNNING.