maraton.2013.sak@gmail.com

Po Berlíně

30.09.2013 19:25

MARATHON BERLIN 2013 SAK Chodov před závodem     Nezvítězili jsme!

Vítěz závodu v Berlíně Wilson Kipsang byl nad naše síly, na světový rekord 2:03:23 hodiny jsme opravdu neměli.

Ale doběhli jsme !!! Máme tedy za sebou náš největší maraton na nejrychlejší trati na světě.

A pro všechny z nás to byl největší sportovní zážitek v životě. Míla s Jirkou měli jednu-dvě zkušenosti s maratonem v Praze, ostatní měli premiéru na této trati. Ale atmosféra Berlína, doslova davy diváků a krásné počasí vytvořilo skvělou kulisu k našim výkonům.

Podle očekávání byl nejrychlejším z nás Jirka.

Jirka doběhl v čase těsně nad tři hodiny - přesně 3:00:34 hodiny a obsadil 1482. místo.

Martin doběhl v čase 3:17:54 hodiny a obsadil 3901. místo.

Lukáš doběhl na  11 508. místě v čase 3:47:28 hodiny.

Míla, do půlky tratě běžící s Lukášem, doběhl na 13 900. místě v čase 3:54:47 hodiny.

MARATHON BERLIN 2013 Mila a Lukas

Náhradník za zraněného Martina Střelce - Jakub Stehno - i po výrazně kratší přípravě závod zvládl a doběhl v čase 4:05:59 hodiny na 17 290. místě.

Závod dokončilo celkem 27 528 závodníků.

Děkujeme všem za podporu, kterou jste nám vyjadřovali po celý rok naší přípravy.

Zvláštní poděkování patří i našemu podpůrnému týmu přímo v Berlíně ve složení Denča, Hanka, Míra a David.

Též společnosti TERMA TRAVEL za zapůjčení vozu pro celou výpravu.