maraton.2013.sak@gmail.com

Do startu našeho maratonu v Berlíně zbývají 4 týdny

01.09.2013 09:40

Za 4 týdny - v neděli 29. září - již budeme na trati Berlínského maratonu

Naše příprava vrcholí a včera až na Lukáše všichni testovali na desítce v Praze. Závod We Run Prague s téměř deseti tisíci startujícími je největší běžecký závod v České republice. Startéry závodu byli Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý a světová rekordmanka v maratonu Paula Redcliffe.

WE RUN PRAGUE 2013 Jirka

Nejlépe se podle očekávání dařilo Jirkovi Folvarčíkovi, který skončil na celkovém 49. místě časem 37:35 min. ( čipový čas 37:33).

Martin Horváth skončil 78. časem 38:41 min, Míla Zítka dokončil na 838. místě časem 47:19 min, Jakub Stehno 1259. časem 48:46 min. Náš tým v Praze doplnila na své premiéře na desítce Denisa Dočkalová, dosáhla času 1:05:07 hod.

Další fotografie ze závodu najdete ve fotogalerii nebo v našem albu zde.

V závěru přípravy v posledních čtyřech týdnech každý volí jiný model. Lukáš, Martin a Jirka již do Berlína závodit nebudou. Jakub poběží příští sobotu večerní desítku - METRO běh - v Praze v rámci O2 GRAND PRIX .  Míla Zítka poběží ještě 15. září 1/2 maraton v Ústí nad Labem.