Chodov 357 35

maraton.2013.sak@gmail.com

Mrazivá Královská pětimíle

23.03.2013 14:46

Kamarádi z klubu ULTRASPORT Sokolov v čele s Dášou Hůrkovou připravili desátý ročník závodu Královská pětimíle ( 5*1609 m).

Oproti loňskému ročníku byla teplota minimálně o 20 stupňu níže. Trať však byla umrzlá a až na dvě-tři louže zcela suchá.

Náš tým měl účast 3 závodníků. Nejrychleji běžel Martin Horváth, čas 31:32 min. stačil na čtvrté místo v hlavní kategorii. Lukáš Kopecký dosáhl přesně o 3,5 minuty lepšího času než při loňské premiéře, časem 33:54 min. skončil na 13. místě.

Míla Zítka, symbolicky startujícící s číslem 50, dosáhl času 37:44 minuty. Je to čas též o více než 3.5 minuty lepší než loni a dokonce o 16 vteřin lepší než při premiéře tohoto závodu.

Zdá se, že naše příprava na maraton probíhá úspěšně. Za týden nás čeká start na těžkém závodě ve Stříbře a 7/4 patnáctka v Chomutově.