Chodov 357 35

maraton.2013.sak@gmail.com

Dva týdny do startu Karlovarského půlmaratonu

11.05.2013 16:58

Za dva týdny, v sobotu 25. května můžete naší partičku vidět závodit na Karlovarském půlmaratonu. Start je v 18.00 hodin.

Příprava probíhá spíš střídavě.

Před týdne v sobotu běželi Jirka, Martin Horváth a Lukáš pětku na Chodovské tretře. Jirka zaběhl čas 17:26,23 , Martin 18:11,70. Lukáš pro bolesti v lýtku závod ukončil po čtvrtém kilometru.

Dnes běželi Jirka a Míla desítku v Nýřanech. Tento běh začíná a končí na stadionu, třetina je v terénu a zbytek na pevných asfaltových nebo šotolinových cestách. Dobré počasí si pochvaloval Jirka, zaběhl čas 36:39 minuty a skončil šestý v hlavní kategorii. Míla doběhl v čase 48:27 minut a rovněž byl spokojený.

Nyní zbývá uzdravit se ( Lukáš, Martin ) a doladit formu. Všichni se těšíme na start v téměř domácím prostředí.

Mapa půlmaratonu zde.

Stále je možné se ještě přihlásit na rodinný běh v 16:00 hodin. Více na stránkách Karlovarského půlmaratonu.